back to top
Ana SayfaHazır Web SitesiHazır Blog SitesiMinimal Hazır Blog Sitesi kurulumu ve fiyatı

Minimal Hazır Blog Sitesi kurulumu ve fiyatı

Bugünkü ücretli hazır blog sitesi tasarımı tanıtımında “Minimal Hazır Blog Sitesi” isimli ürün var. Minimal Hazır Blog Sitesi kurulumu ve fiyatı hakkında bilgilere ulaşabilir, canlı demosunu inceleyebilirsiniz.

Blog paketinin tanıtımına geçmeden önce, tanıtıma dahil olan hazır blog paketi aynı gün kurulup teslim edilecek şekildedir. Satın alma işlemi gerçekleştirecek olan kişinin herhangi bir teknik bilgiye sahip olması gerekmemektedir.

Ana sayfasında küçük bir gönderi slaytı sonrasında her eklenen yeni içeriğin büyük kapak resmiyle listelendiği modern, sade ve kullanışlı hazır blog tasarımıdır.

Hazır minimal blog sitesi tasarımı paketi

Minimal blog sitesi paketine tamamen hazırlanmış ve eksiksiz bir şekilde WeblogStudyo ile sahip olabilirsiniz.

Blog paketine; kurulum hizmeti, domain ve hosting dahildir. Mevcutta kendinize ait hosting ve domain hizmetiniz varsa bloğ için sadece kurulum hizmeti de alabilirsiniz.

Siparişiniz sonrası blog sitesi paketi örnekte gördüğünüz şekliyle eksiksiz olarak adresinize kullanma hazır olarak kurulur. Daha sonra logonuz ve kategorileriniz sizin isteğinize göre eklenir.

Kategori, menü veya logo ekleme işlemlerini panelden kolay bir şekilde kendinizde yapabilirsiniz.

Hazır minimal blog sitesi paketinin canlı demosunu, fiyatını ve diğer bilgilerini buradan inceleyebilirsiniz. Daha fazla her şey dahil anahtar teslim web sitesi kurulumu için Hazır Web Sitesi kategorisine eklenen paketleri inceleyebilirsiniz.


Bu tasarım ne tür bloglar için kullanılır?

Minimal blog tasarımının kullanımda konu ve kategori kısıtlaması yoktur. Aklınıza gelen tüm konu ve kategoriler için kullanılabilir. Aslında blog tasarımını oluşturan şey sizin içeriklerinizdir. Bu yüzden eklediğiniz içeriğin konusuna göre blog görünümü kendi konseptini belirler.


Çok daha fazla profesyonel blog tasarım paketlerini görmek isterseniz WeblogStudyo Hazır Blog Tasarımları kategorisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

DEĞERLENDİRME

Sadelik
Kullanım Kolaylığı
İçerik Odaklılığı
Hız
Mobil Cihaz Uyumu
Günümüz Trendine Uyumu
Orhan
Orhanhttp://wphub.com.tr
#YapayZeka #WordPress #Güvenlik #SEO
Hazır haber blog sitesi
- reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Yayınlar

Avukatlar ve Hukuk büroları için ücretsiz 5 WordPress teması

Bir avukatın veya hukuk bürosunun günümüzde resmi web sitesi olması neredeyse zorunluluk oldu. Herhangi bir yakınımızın önerisiyle bile bulduğumuz avukatın yanına gitmeden dahi onu...

Okumaya Devam Edin

Bugünkü ücretli hazır blog sitesi tasarımı tanıtımında "Minimal Hazır Blog Sitesi" isimli ürün var. Minimal Hazır Blog Sitesi kurulumu ve fiyatı hakkında bilgilere ulaşabilir, canlı demosunu inceleyebilirsiniz. Blog paketinin tanıtımına geçmeden önce, tanıtıma dahil olan hazır blog paketi aynı gün kurulup teslim edilecek şekildedir. Satın...Minimal Hazır Blog Sitesi kurulumu ve fiyatı