back to top
Ana SayfaWeb AraçlarıLinktree Nedir Nasıl Kullanılır?

Linktree Nedir Nasıl Kullanılır?

Bazı sosyal medya kullanıcılarının profillerinde linktr.ee bağlantısı görmüşünüzdür. Sonunda kendi kullanıcı adlarının olduğu harici bir yönlendirme bağlantısıdır bu. Örneğin linktr.ee/orhantekten gibi profilinizde birden fazla bağlantıya (link/web site) yer vermek istiyorsanız oldukça kullanışlı bir servistir Linktree.


Çoğu sosyal medya platformu, kullanıcıların profil alanlarında sadece bir adet bağlantı paylaşmalarına izin verir. Örneğin Twitter profilinize bir adet web sitesi linki eklemenize izin verir. Bu nedenle, kullanıcılar birden fazla kaynağa yönlendirmek veya farklı içeriklere erişimi kolaylaştırmak için Linktr.ee gibi hizmetleri kullanır.

Linktr.ee’nin çalışma prensibi, kullanıcının bir hesap oluşturarak farklı bağlantıları eklemesi ve o bağlantılara tıklayanların istenilen yere yönlendirilmesi mantığı kullanılır.

Linktree’yi ücretli veya ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tahmin edeceğiniz üzere ücretsiz kullanımda kısıtlı ve temel özelliklere erişiminiz oluyor. Örneğin amacınız sadece linktr.ee/orhantekten gibi bir link oluşturmak ve içerisine birden fazla link eklemek ise ücretsiz versiyon sizin için idealdir.

Fakat; analitik gibi ekstra önemli özelliklere erişmek istiyorsanız ücretli versiyonu kullanmanız gerekecek. Analitik kısmı oldukça güzel ve tatmin edici özellikler sunuyor. Bunlardan bazıları; abonelik, en çok yönlendirmeyi hangi platformdan aldığınız, hangi coğrafi konumlardan tıklama aldığınız veya en iyi performans gösteren hangi bağlantınız vs gibi birçok işe yarar özellik bulunuyor.

Ücretli versiyonun fiyatları ise aylık 5 ila 24 dolar arasında değişiyor.

Orhan
Orhanhttp://wphub.com.tr
#YapayZeka #WordPress #Güvenlik #SEO
Hazır haber blog sitesi
- reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Yayınlar

Tanıtım Yazısı Yayınlama Fiyatı Hesapla

Önemli Not: Tanıtım yazısı fiyatlandırması ile sabit reklam fiyatlandırmasının aynı olmayacağını lütfen unutmayın. Tanıtım makalesi (yazısı) yayınlatmak, sabit reklam görseli yayınlatmaktan daha ucuzdur. Örneğin;...

Yola Çıkmadan Önce Toplam Yakıt Masrafınızı Öğrenin

Aracınızla yola çıkmadan önce gideceğiniz mesafe için ne kaç liralık (TL) yakıta ihtiyacınız olduğunu öğrenin. İster günlük kısa mesafelere gitmek için, ister uzun bir...

Okumaya Devam Edin